www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 
Na rok 2018 jsme připravili souborný komorní cyklus Fascinující svět hudby, ve kterém uvádíme díla maďarských, francouzských a anglických skladatelů 20.století. Zároveň pokračuje také představení nových děl mladých plzeňských skladatelů. Ke 100. výročí narození významného plzeňského rodáka pořádáme v plzeňských synagogách akci Tři koncerty pro Rudolfa Löwyho. Tradičně proběhl letní cyklus S hudbou za památkami a Radost v baroku v oblasti Severního Plzeňska. 
 
 
 
 

SPOLUPOŘÁDÁME A DOPORUČUJEME:

Adventní a vánoční koncerty v Plzni od 2.- 29.12.2018. 

více na: http://www.plzenskyvarhannifestival.cz/advent.html


 

 

 
 


__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Recitál Jiřího Smrže
19.09.2018

Středa 19.9.2018 19.30 Divadlo Dialog, Smetanovy Sady 9, Plzeň Vystoupení folkového písničkáře a básníka v rámci pořadu Antidiskotéka Jiřího Černého Vstupné 140,- Kč Více »

Všechny koncerty