www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 
Na rok 2018 připravujeme souborný komorní cyklus Fascinující svět hudby, ve kterém uvedeme díla maďarských, francouzských a anglických skladatelů 20.století. Zároveň plánujeme také představení nových děl mladých plzeňských skladatelů. Ke 100. výročí narození významného plzeňského rodáka připravujeme v plzeňských synagogách akci Tři koncerty pro Rudolfa Löwyho. Tradičně uspořádáme letní cyklus S hudbou za památkami a Radost v baroku, který se uskuteční v oblasti Severního Plzeňska. 

Aktuálně spolupořádáme PLZEŇSKÝ VARHANNÍ FESTIVAL

 

__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Sladká Francie - koncert z cyklu Fascinující svět hudby
13.03.2018

úterý 13.března 2018 19.00 hodin, Galerie města Plzně program: Claude Debussy (1862 - 1918): Smyčcový kvartet g moll op.10 Maurice Ravel (1875 - 1937): Smyčcový kvartet F dur Účinkuje Sojkovo kvarteto: Martin Kos a Martin Kaplan - housle Více »

Antidiskotéka Jiřího Černého, téma: novinky ze světa hudby
03.04.2018

Úterý 3.4.2018 19.30 hodin, Divadlo Dialog, Smetanovy sady 9, Plzeň Antidiskotéka Jiřího Černého, téma: novinky ze světa hudby Pořad uznávaného hudebního kritika a publicisty Vstupné: 100,- Kč Předprodej vstupenek v divadle Dialog a na www.plzenskavstupenka.cz Více »

Kurt Weill a Bertolt Brecht
08.02.2018

čtvrtek 8.2.2018, 18:00, Cafe Loos, Náměstí T.G. Masaryka 8, Plzeň Kurt Weill a Bertolt Brecht - večer hudby a poezie Život a dílo významných německých umělců první poloviny 20.století uvádí Tomáš Hudec. Více »

Všechny koncerty