www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 
Na rok 2018 připravujeme souborný komorní cyklus Fascinující svět hudby, ve kterém uvedeme díla maďarských, francouzských a anglických skladatelů 20.století. Zároveň plánujeme také představení nových děl mladých plzeňských skladatelů. Ke 100. výročí narození významného plzeňského rodáka připravujeme v plzeňských synagogách akci Tři koncerty pro Rudolfa Löwyho. Tradičně uspořádáme letní cyklus S hudbou za památkami a Radost v baroku, který se uskuteční v oblasti Severního Plzeňska. 3.4. budeme pokračovat v pořadu Antidiskotéka hudebního kritika Jiřího Černého.
 
Aktuálně Vás zveme na večer hudby a poezie 6.2.2018 v 18 hodin v Cafe Loos v Plzni na nám.T.G.Masaryka.

 

__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Antidiskotéka Jiřího Černého - Mark Knopfler
14.12.2017

čtvrtek 14.12.2017, 19.30, Plzeň, Divadlo Dialog Antidiskotéka Jiřího Černého, téma Mark Knopfler Pořad uznávaného hudebního kritika a publicisty. Vstupné: 100,- Kč Předprodej vstupenek v divadle Dialog a na www.plzenskavstupenka.cz Více »

Poločas rozpadu v ruské hudbě - Šostakovič, Pärt, Schnittke
25.11.2017

Sobota 25.11.2017 19.00 hod., Divadlo Dialog, Plzeň, Smetanovy sady 9 Poločas rozpadu v ruské hudbě - Šostakovič, Pärt, Schnittke účinkuje PiKap Quartet: Martin Kaplan a Lenka Šimandlová-housle, Miljo Milev-viola, Petr Pitra-violoncello Koncert z cyklu Fascinující svět hudby uvádí Petr Čamek Vstu Více »

Cembalo v soudobé hudbě
11.11.2017

Sobota 11.11. 2017 15.00 hod., Meditační zahrada v Plzni Doudlevcích - kaple sv. Maxmiliána Kolbeho Cembalo v soudobé hudbě účinkují: Alena Tichá, Andrea Frídová-Brožáková a komorní soubor soudobé hudby program: Václav Špíral, Michaela Augustinová, Petr Hájek, Jiří Teml, Jiří Bezděk Koncert z c Více »

Všechny koncerty