www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 
Na rok 2018 připravujeme souborný komorní cyklus Fascinující svět hudby, ve kterém uvedeme díla maďarských, francouzských a anglických skladatelů 20.století. Zároveň plánujeme také představení nových děl mladých plzeňských skladatelů. Ke 100. výročí narození významného plzeňského rodáka připravujeme v plzeňských synagogách akci Tři koncerty pro Rudolfa Löwyho. Tradičně uspořádáme letní cyklus S hudbou za památkami a Radost v baroku, který se uskuteční v oblasti Severního Plzeňska. 3.4. budeme pokračovat v pořadu Antidiskotéka hudebního kritika Jiřího Černého.
 
Aktuálně Vás zveme na večer hudby a poezie 6.2.2018 v 18 hodin v Cafe Loos v Plzni na nám.T.G.Masaryka.

 

__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Mirail de prez - Zrcadlo ctnosti
22.10.2017

Neděle 22.10.2017 19.00 hodin, Muzeum církevního umění, kaple sv. Barbory, Františkánská 11, Plzeň Mirail de prez - Zrcadlo ctnosti účinkuje soubor Motus Harmonicus: Isabella Shaw (mezzosoprán a středověká harfa), Mara Winter (středověká příčná flétna) a Jakub Michl (vielle, um. vedoucí) program: hu Více »

Hudba Islandu
27.09.2017

Středa 27.9.2017 19.30 hodin, Moving Station, Koperníkova 56, Plzeň - Jižní Předměstí Hudba Islandu Hrají a slovem doprovázejí hobojistka Eydís Franzdóttir a PiKap Quartet Program: Jon Leifs, Sveinn Ludvik Björnsson, Sigurdur Savarsson a další Vstupné: 160,- plné / 120,- slevy Předprode Více »

Koncert jidiš písní a premiérové uvedení audioknihy “Divný kořeny
17.10.2017

úterý 17.10.2017 19.00 hodin, Stará synagoga v Plzni (Smetanovy sady 5) Koncert jidiš písní a premiérové uvedení audioknihy “Divný kořeny" účinkuje zpěvačka, herečka a spisovatelka Hana Frejková se skupinou “Jidiš VE TŘECH” Vstupné: 140,- Kč plné / 100,- slevy (studenti, důchodci, ztp), předpr Více »

Všechny koncerty