www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 
Na rok 2018 připravujeme souborný komorní cyklus Fascinující svět hudby, ve kterém uvedeme díla maďarských, francouzských a anglických skladatelů 20.století. Zároveň plánujeme také představení nových děl mladých plzeňských skladatelů. Ke 100. výročí narození významného plzeňského rodáka připravujeme v plzeňských synagogách akci Tři koncerty pro Rudolfa Löwyho. Tradičně uspořádáme letní cyklus S hudbou za památkami a Radost v baroku, který se uskuteční v oblasti Severního Plzeňska. 

Aktuálně spolupořádáme PLZEŇSKÝ VARHANNÍ FESTIVAL

 

__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Písně národního obrození - hudební dno?
15.05.2018

Úterý 15.5.2018 19.00 hodin, Galerie města Plzně, nám. Republiky 40 Písně národního obrození - hudební dno? účinkují: Vladimír Richter - zpěv, Jan Tuláček - romantická kytara program: Jakub Jan Ryba, František Max Kníže, Karel Hašler Koncert k 100. výročí Československa Vstupné: 140,- (plné) / 10 Více »

Shakespeare v Harlemu
10.05.2018

Čtvrtek 10.5.2018 19.00 hodin, Cafe Loos, nám. T. G. Masyryka 8, Plzeň Literárně-hudební koláž černošské literatury a blues 20.-30. let Autoři: C. McKay, L. Hughes, R. Wright / L. Brown, C. Smith, Ch. Jordan, J. Jackson Pořad uvádí Tomáš Hudec. Vstupné dobrovolné. Pořádá Spolek Koncerty Plzeňsk Více »

Písně beze slov - hudba židovských autorů 19. a 20. století
18.04.2018

Středa 18.4.2018 19.00 hodin, Stará Synagoga, Smetanovy sady 5, Plzeň Koncert k 100. výročí od narození Rudolfa Löwyho Písně beze slov - hudba židovských autorů 19. a 20. století učinkuje: soubor Musica Dolce Vita – Daniela Demuthová (zpěv), Žofie Vokálková (příčná flétna), Zbyňka Šolcová (harfa) pr Více »

Všechny koncerty