www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete. 
__________________________________________________

 
Spolupracujeme s kulturním přehledem GoOut      
__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Naším mediálním partnerem je http://www.regionplzen.cz

Naše koncerty

Inspirace Guillaumem de Machaut
16.10.2016

ne 16. 10. 2016 v 18.00, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Františkánská 11 Plzeň, Hudba a poezie sekretáře Jana Lucemburského, Guillauma de Machaut, největšího skladatele doby Karla IV. učinkuje komorní pěvecký sbor Ensemble Guillaume, umělecký vedoucí a varhany Lukáš Vendl. Více »

W.A.Mozart - Dialog mezi Requiem a Kouzelnou flétnou
04.10.2016

út 4.10.2016 v 19.00, Katedrála sv. Bartoloměje, nám. Republiky, Plzeň, Koncert Akademie německých pěveckých sborů SingAkademie Niedersachsen um. vedoucí: Claus-Ulrich Heinke sóla: Tonja Lea Schneider, soprano Christiane Heinke - Mezzosoprano Björn Christian Kuhn - Tenor Hubert Kowalczyk - Bass Do Více »

Ars Cameralis
22.09.2016

čt 22.9.2016 19.00, MCÚ - kaple sv. Barbory (U františkánů), Středověká hudba doby Karla IV. účinkuje soubor Ars Cameralis: Oldřiška Richter Musilová, Hanuš Bartoň, Jiří Richter, Lukáš Matoušek - vedoucí, autentické provedení skladeb na kopie historických nástrojů Více »

Všechny koncerty